تماس و درباره من

علی رستمی هستم و دیجیلاگیست خونه‌ی دیجیتال منه. تو این خونه اغلب از تجربیات و نظراتم در رابطه با مسیر شغلی‌ام به عنوان یک طراح الکترونیک صحبت می‌کنم. این تجربیات و نظرات شخصی در طی زمان دچار تغییر میشن. پس اگر به مطلب متناقضی برخوردید، یا احساس کردید نظرم اشتباهه یا هر چیز دیگه‌ای، من اصراری به قطعاً درست بودن حرف خودم یا قطعاً غلط بودن نظر شما، ندارم و اون نوشته صرفاً دیدگاه من در زمان نوشتنش بوده و احتمال داره در آینده تغییر کنه. اما حتماً برام بنویسید.

فکر می‌کنم کمتر از هفت سال داشتم که با روشن کردن یک لامپ به کمک باتری آشنا شدم. خیلی هیجان داشت و برام جالب بود. همین اتفاق ساده باعث شد همیشه گوشه‌ی ذهنم این علاقه به برق، الکترونیک و ساختن اینجور چیزها در من باشه. البته این علاقه خیلی اون زمان پیگیری نشد و سال‌ها تو هیاهوی درس و مشق گم شده بود. بزرگتر که شدم، خانه‌ی ما میزبان یک کامپیوتر پنتیوم 4 شد که البته برای بازی نبود! حضور این مهمان دوست داشتنی، باعث شد اون سال‌ها خیلی دوست داشته باشم برنامه‌نویسی یاد بگیرم و بتونیم بیشتر باهم حرف بزنیم. اما امان از کنکور و سال‌های قبل از آن!

آن سال‌ها گذشت و خوشبختانه تو دانشگاه رشته‌ای رو خوندم-برق الکترونیک- که به این علائقم بی‌ارتباط نبود. ترم‌های آخر دانشگاه تصمیم گرفتم به جای آمده شدن برای کنکور ارشد، تلاشم رو برای یادگیری چیزهایی صرف کنم که برای داشتن شغل مرتبط با رشته‌ام لازم هستن. تلاشی همراه با سختی و قشنگی، در مسیری که انتها نداره.

فرستادن ایمیل به آدرس ali.rostami[at]digilogist.ir یکی از راه‌های ارتباطی با من هست. علاوه بر اون لینک‌های زیر هم به شما رو به پروفایل لینکدین و گیت‌هاب من میرسونه.

شاد و سلامت باشید 😀